Komisja Kwalifikacyjna STPJM Drukuj EmailZarząd Stowarzyszenia Tłumaczy Polskiego Języka Migowego ogłasza nabór na członków STPJM!

Już teraz wszystkich zainteresowanych członkostwem w STPJM zapraszamy na spotkanie z Komisją Kwalifikacyjną, które odbędzie się w styczniu 2015 roku.

 

Członkowie STPJM mają pierwszeństwo udziału w coraz częściej organizowanych przez nas  warsztatach oraz szkoleniach związanych z przekładem Polskiego Języka Migowego, możliwość otrzymywania informacji od innych organizacji, które również działają w obszarze tłumaczenia,  zarówno w Polsce jak i w Europie, dostęp do aktualnej wiedzy fachowej z zakresu translatoryki migowej.

Nasze działania nakierowane są na podwyższanie kwalifikacji grupy zawodowej tłumaczy języka migowego w Polsce, a tym samym na zapewnianie profesjonalnych usług tłumaczenia.

Nasi członkowie mogą liczyć na wsparcie w sytuacjach skomplikowanych pod względem etycznym i merytorycznym oraz konstruktywny feedback.

Dzięki członkostwu w naszym Stowarzyszeniu, mają  oni możliwość otrzymywania zleceń za naszym pośrednictwem jak również dzielenia się z kolegami po fachu własnymi problemami i dylematami.

Posiedzenia Komisji Kwalifikacyjnej będą się odbywały raz do roku, więc zachęcamy do przesyłania swoich zgłoszeń.Wypełnione dokumenty zgłoszeniowe (do pobrania na stronie www.stpjm.org.pl) należy przesyłać na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Data posiedzenia Komisji zostanie podana pod koniec roku.

Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Zarząd STPJM